| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

Ce părere aveți despre Daniel Sturridge?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dumnezeule mare... ce comentarii sunt pe aici, se leaga lumea de aspectul lui fizic, fara sa-i cunoasca unele calitati din teren, pun pariu ca cei de au comentat asta, n-au o treaba cu fenomenul suprem!
E un jucator tehnic,, dar care are norocul porcului de Craciun si se accidenteaza prea des.

| Vali1234gahavjygjaka explică (pentru Drimmero):

Asta așa e, si pe mine ma enerveaza(pentru că e jucătorul mei favorit, care e irosit pe bănci.

| Drimmero a răspuns (pentru Vali1234gahavjygjaka):

Asa se intampla cand apar copii pe aici, care denigreaza fotbalul. Suarez, Sterling si Stuarridge ce echipa faceau la Pool acum 2-3 ani,, ofensiva letala!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

"Jucand" mai mult prin infirmerie decat pe gazon nu te face fotbalist in adevaratul sens al cuvantului. Sturridge, Badstuber, Gabi Matei si multi altii care nu-mi vin in minte la ora asta se pot numi jucatori, dar calitatile unui fotbalist de top sunt numeroase, printre ele fiind si rezistenta si conditia fizica.

| Vali1234gahavjygjaka explică (pentru Drimmero):

Așa e!

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Poti baga jumatate doar din echipa Arsenalului,, doar stii basmul de aici. Reus e cel mai bun exemplu de jucator fabulos, dar cu ghinion teribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se accidenteaza prea des.

| Andreeaioan115 a răspuns:

Nu imi place, e urat rau.

| Fumiko a răspuns:

Nu imi place 1.nu imi place fotballul 2. e urat

| Guti14Haz a răspuns:

Jucator bun, si ar fi si mai bun daca nu ar avea boala oaselor de sticla. Un fel de Bale v2.

| Angelostietot a răspuns:

Nu stiu pra multe despre el, dar stiu ca joaca football.