| RAY a întrebat:

Ce sa fac prima oara culturism sau cardio dimineata?

Răspuns Câştigător
| andreiiiukuuu a răspuns:

Iti alegi zile in care sa faci cardio si zile in care sa faci culturism! Clar dar axeaza-te pe culturism daca vrei sa pui masa si sa cresti in forta! Cardio te ajuta la arderea caloriilor si te defineste! Asa ca mai bine faci culturism si dupa o vreme cand vrei definire te apuci de cardio! bafta

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Cardio dimineata. Nu conteaza oricum. Numai sa fii in stare sa lucrezi.

| andreiiiukuuu a răspuns (pentru Trynda):

Prin cardio te obosesti cum nu conteaza?

| RAY explică (pentru andreiiiukuuu):

Da deci culturism multumesc mult o explicatie biologica ai?

| andreiiiukuuu a răspuns (pentru Trynda):

Iti alegi zile in care sa faci cardio si zile in care sa faci culturism! Clar dar axeaza-te pe culturism daca vrei sa pui masa si sa cresti in forta! Cardio te ajuta la arderea caloriilor si te defineste! Asa ca mai bine faci culturism si dupa o vreme cand vrei definire te apuci de cardio! bafta

| Johnd94 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, intai putin culturism apoi cardio. Daca doresti sa faci masa musculara, atunci lasa cardio la o parte si axeaza-te pe culturism.