| Neymardasilva11 a întrebat:

Ce se intampla la pariuri dupa ce ii dai biletul cu meciurile scrise si banii celui de la ghiseu? Iti da biletul inapoi? De ce? Ce face cu el? Daca castig cum imi incasez castigul? Please raspuns cat mai repedehappy.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fac pariuri la Dragoste si sex?

| Neymardasilva11 explică (pentru anonim_4396):

Ii cea mai populata categorie.da na tu esti mai redus mintal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neymardasilva11):

Ai grija ce vocabular folosesti ca nu sintem de aceeasi virsta. Bunul simt nu sa predat la tine?

| Neymardasilva11 explică (pentru anonim_4396):

Bai pretenas tu ai inceput asa ca termina!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neymardasilva11):

Limbajul indecent nu este admis pe TPU. Vorbesti cum vrei cu cine iti permite.

| IndiferentXD a răspuns:

Frate n'am inteles nimic, cand castigi te prezinti cu biletul si buletinul la casa... atat