| Laura100 a întrebat:

Ce sport m-ar ajuta mai mult sa imi mentin sanatatea si silueta?

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Mmmm. parerea mea e ca ar trebui sa te duci la sala, gimnastica, alergari prin parc... orice tip de miscare. numai sa nu exagerzei... si alimentatia sa fie echilibrata si bogata in proteine si altele. te vor ajuta mult! Baftabig grin Funda tongue?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac karate.
Cred ca zici ca nu e de fete dar nu e asa.
Poti face si inot sau pur si simplu sa alergi prin parc dar sa nu exgerezi.

| Maui a răspuns:

Orice sport te ajuta sa te mentii in forma plus sanatate. Vezi ce sport iti place, practica-l cand vrei si poti.