| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de biletu' asta? E bun? Sa schimb ceva?
Montpellier - Lorient - 1
Manchester United - Everton - 1
West Brom - Manchester City - 2
Arsenal - Hull City - 1
Steaua Bucuresti - Otelul - 1

Răspuns Câştigător
| guerrini94 a răspuns:

Daca mai vrei ceva legat de pariuri ma poti contacta pe darko.srbija94...

12 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cam riscant la Manchester United-Everton, as baga un ambele marcheaza sau un peste 2, 5 goluri, iar in loc de Montpellier as lua derby-ul Corsicii, Ajaccio-Bastia, pronostic 2, cu cota de 2, 10 sau un Petrolul-Vaslui, pronostic 1 cu cota de 1, 90.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul meci e riscant. Nu l-as pune deloc, pentru ca nu prea se merita sa te risti asa. As adauga un meci sau 2 din Italia, precum Parma sau Bologna.

| 5Cx a răspuns:

E bun... ceva sigur castigiwinking.

| guerrini94 a răspuns:

E foarte bun am acelasi bilet si eu laughing doar ca am chelsea in 2 solist in loc de monpellier vezi ca Lorient este intr-o forma buna in ultimul timp big grin

| RaduGabriel123 a răspuns (pentru guerrini94):

De asta ce zici?
Manchester United - Everton - 1
West Brom - Manchester City - 2
Arsenal - Hull City - 1
Steaua Bucuresti - Otelul - 1
Sunderland - Chelsea - 2
Bologna - Juventus - 2

| guerrini94 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

E bun asta dar o sa astepti pana vineri sa joace si juve laughing? ia vezi daca scoti juventusul ce cota ai?

| guerrini94 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

E bun dar o sa astepti sa joace si Juve vineri scoate Juventusul si vezi ce cota ai sa baga-l fara Juventus big grin

| RaduGabriel123 a răspuns (pentru guerrini94):

Am scos Juve si am bagat PSG.

| guerrini94 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

Daca mai vrei ceva legat de pariuri ma poti contacta pe darko.srbija94...

| guerrini94 a răspuns:

Eu as spune sa nu te bagi la Parma sau la Bologna este cupa nu se stie niciodata ce se intampla acolo... big grin eu iti joc sa joci chelsea sau Psg la Evian in 2 big grin

| RaduGabriel123 a răspuns (pentru guerrini94):

Mersi pentru ajutor....nu stiu dc nu merge sa iti dau funda! happy

| LeVagabond1 a răspuns:

Scoate Utd-ul de acolo sau pune 1X. Ce zici de Lille -Marseille 2 cota 4.12 asa ceva.

| guerrini94 a răspuns (pentru LeVagabond1):

Nu pierde lille acasa big grin