| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceţi? Se califică Steaua în seara asta? Ce pronostic daţi pentru meciul din această seară?

Răspuns Câştigător
| Bogdy_Bogdan_1997_e5Iv a răspuns:

2-2 se termina

11 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca se va califica, chiar daca atmosfera va fi una infernala.Cred ca va fi 2-1 pentru Steaua.

| Ibrahimovic a răspuns:

Se califica Steaua, scor 2-1.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se dau vreo 3 goluri.
Steaua daca vrea sa se califice, trebuie' sa dea gol. De cealalta parte, polonezii joaca la ei acasa, deci vor avea o motivatie in plus, pentru ca publicul va fi de partea lor. In orce caz, ambele cred ca vor marca. Sincer, cred ca scorul se va termina 2-1 pentru Steaua.
Daca as juca la pariuri, atunci as pune asa : X2, sau, peste 2, 5 goluri, sau 1D2D.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se califică... în UEL.

| Morphines a răspuns:

Da, Steaua se califică.
Câștigă cu 3-1.

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Bate legia 3-0 sau 5-1 bafta

| cristi966 a răspuns:

X2...OM(Steaua marcheaza)Steaua se califica

| Magnum44 a răspuns:

Clar se califica, daca a batut-o si pe Chelsea. Eu zic 2-0. Gol Piovaccari si Tanase. :d

| Crissu3005 a răspuns (pentru Magnum44):

Sunt stelista, dar Tanase nu are ce cauta in echipa astalaughingfara suparare...are cate un moment waaww dar face gafe tampite...

| Linkus a răspuns:

Daca vrei sa joci la pariuri, toti banii pe x2! o cota frumusica happy. si Steaua va scoate cel putin un egal!