| 1Chris1 a întrebat:

Cei care va pricepeti la pariuri si pariati, spuneti-mi si mie cum se procedeaza. As vrea de exemplu sa merg maine la o casa de pariuri gen pubicbet sau sky bets sa bag un bilet dar nu stiu ce-mi trebuie. Ma duc acolo si ce fac? Spun ca vreau sa bag un bilet, imi arata ei meciurile, sau cum? Explicati-mi toata treaba, si apropo pot sa bag un bilet chiar daca n-am 18 ani?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti juca la pariuri daca n-ai 18 ani. Ai putea pune un bilet, nu-ti cere CI cand pui dar sigur ti-o cere cand ai vrea sa scoti castigul. Numai bine!

| FuckTWorld a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nu iti cere happy asa ar fi normal iti zic eu chiar daca am 22 de ani, nici cand scoti iti treci pe spatele biletului castigator cnp si nume si gatahappy.Ma joc de la 15 ani si nici atunci nu am avut problemetongue Mi-a dat castigul si la Mozzart si la Public Bet etc, rar iti cere happy, si daca iti cere cum ar fi normal, trimiti un prieten sa-ti scoatahappy. Insa nu se mai tine cont de varstahappy. Poti sa mergi linistit si daca castigi iti va da castigul chiar daca nu ai 18 ani, nu prea se mai tine cont de asa cevahappy. Numai bine

| FuckTWorld a răspuns:

Nu iti arata nimeni meciurile intrii in casa de pariuri si ai oferta pe masa si pe perete, cu meciuriletongue, fiecare meci are un cod inainte.Ex:98123 Real Madrid-Barcelona.iti iei un bilet din agentie creion scrii codu si pronosticu 98123-2, la fiecare meci ai mai multe variante: solist 1x2, total goluri, handicap etc.

| AlexDaghiu a răspuns:

Hai ca iti explic eu! De exemplu sa spune ca se joaca derby-ul Romaniei Dinamo-Steaua. 1 inseamna Dinamo ca e in stanga. 2 Inseamna Steaua ca e in dreapta. Deci tu pariezi pe Dinamo, adica fiind castigatoare, pui 1. Daca spui ca Steaua castiga, pui 2. Daca se termina egal pui X. Daca pui 1x Dinamo castiga sau face egal, Daca pui 2x Steaua castiga sau face egal. Cam asta e, sper ca te-ai prins!

| AdrianExtreme a răspuns:

Pai eu am fots la sky bets nu am 18 ani am 15 si mi-am facut biletul acasa uite saitul lor http://www.sky-bets.ro/......how-events aici gasesti mai multe meciuri

| stefantiby a răspuns:

Eu am jucat la Bet Caffe Arena si nu e chiar greu ai acolo o hartiuta si trebuie sa scrii pe ea codul meciului pe care il gasesti pe panou pe liste si pronosticul. La Bet Caffe Arena nu m-a intrebat nimeni daca am 18 ani oricum sunt multi care joaca. Daca mai vrei detalii spune-mi si eu iti raspund. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiCr792 a răspuns:

In primul rand iti trebuie inspiratie si noroc restul ii usor! bafta