| Marwell a întrebat:

Cine a facut exercitii pentru crestere? ce parere aveti sunt bune acestea?

http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/

si aici exercitiile :

http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-c restere/

are si video acolo, chiar mai multe, voi ati facut, v-a ajutat cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Piratul10 a răspuns:

Da,exercitiile sunt foarte bune dar cel mai bine e sa faci înot, basket sporturi pentru creștere dar daca nu poti exercitiile sunt bune, iti urez succes in a creste.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da,sunt foarte bune, sport:Inot, baschet, volei sau cel putin tractiuni!

| Marwell explică (pentru onasis1961):

Sunt in totalitate de acord cu tine, in afara de volei tot ce ai spus e adevarat

| Wehes a răspuns:

Apuca-te ma de un sport daca vrei sa cresti.
Baschet, handball, Inot. sporturile specifice cresterii. Nu mai lua toate tampenile de exercitii de pe net.

| manumyman a răspuns:

O sa te ajute insa mai bine te apuci de un sport pentru inaltime..eu am fost portar la fotbal si acum sunt foarte inalt big grin cred ca din cauza ca tot timpul ma intindeam dupa minge