| NumeciudatT a întrebat:

creatina http://www.naturalplus.ro/ro/creatina/60-creatina-eferve scenta.html ---este buna de ceva, sau o cumpar degeaba?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Mai bine pui inca 15 lei si iei de la ON creatina micronizata. si astea sunt 25 plicuri, aia de la ON are 300g (imparte la 5g/zi si vezi ca tine aproape 3 luni)

| NumeciudatT explică (pentru JohnnyBi):

Un link cu acea creatina?

| JohnnyBi a răspuns (pentru NumeciudatT):

Intri pe megaproteine.ro si ai acolo pe stanga creatina si e prima in lista. sau dai la prucatori optimum nutrition ON si e singura lor creatina monohidrat

| Andali a răspuns:

O iei degeaba am luat si eu si neah...