| bleakk a întrebat:

Credeti ca exercitiile deasupra capului/gatului(gen genoflexiuni cu bara, ridicari cu gantere) opreste cresterea.Am 16 ani si fac sala si vreau sa stiu

1 răspuns:
| Alexsad9711 a răspuns:

Nu este adevarat! Si eu fac sala si am 16 ani dar instructorul meu nu m-i-a zis nimic...plus de asta sunt alti care au 20 si ....ridica greutati deasupra capului si sunt mai mici de inaltime decat mine.Este doar un mit stupid! Asa ca spor la treaba bft big grin