| anonim_4396 a întrebat:

Culturism.

Cand iei creatina, trebuie sa bei multa apa? ( am auzit un zvon si vreau sa vad daca e adevarat )

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

1 litru de apa? UN litru de apa pe zi este putin si daca NU iei creatina.

Mitul este adevarat, creatina conduce apa in muschi si de asta ai nevoie de mai multa apa. Deci MINIM 2L apa pe zi.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Citeste :
http://www.doctor.info.ro/creatina.html

Citeste articole scrise de specialisti, termina cu zvonurile

| ReusxD a răspuns:

Da se bea 1 litru de apa.

| Nickname1890 a răspuns (pentru ReusxD):

1 litru de apa? UN litru de apa pe zi este putin si daca NU iei creatina.

Mitul este adevarat, creatina conduce apa in muschi si de asta ai nevoie de mai multa apa. Deci MINIM 2L apa pe zi.

| popescudorinel a răspuns:

Da....sigur..1 litru