| Anoooooonim a întrebat:

Culturism.Cum administrez urmatoarele produse pentru SALA :

- Tribulus Maximus Elite, BioTech USA (pastile)
- Crea-Force, utritech (prafuri,
este monohidratata)
- Xplode, ProNutrition (pliculete)
- Xplode, ProNutrition (prafuri)

Am 16 ani, 65kg. Nu vreau raspunsuri gen: "nu iti recomand"... Vreau doar sa stiu cand sa le iau. Multumesc anticipat, cel mai bun raspuns va fi recompensat!

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Dimineata: tribulus + creatina
inainte de antrenament xplode
dupa antrenament creatina
seara tribulus
bafta!

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Explode il iei cu cam 30 min inainte de sala de preferat pe stomacu gol, nu are rost sa fol ambele, alegi una din ele, e acelasi produs, creatina post antrenament, dupa ce termini. dar iti lipseste cea ce este mai important, si anume proteina si vitaminele. ca vitamine iti recomand DF (daily formula) sau animal pack, iar la proteine, depinde de buget
as scoate tribulus, pentru ca nu ai nevoie la varsta ta.
Spor la treaba

| Anoooooonim explică (pentru nesuferit):

Ma gandeam sa vand tribulusul si sa mai pun bani, sa-mi cumpar proteine, mi s-a recomandat serious mass de cativa prieteni care fac sala de mult timp... Ce parere ai despre serious mass?

| nesuferit a răspuns (pentru Anoooooonim):

Calitate pret, e un wheight gainer f bun

| alinutzu_6299 a răspuns:

Salut. in primul rand cred ca scrie acolo pe ele cum se administreaza

stiu ca nu vrei sa auzi nu sunt recomandate...dar am o intrebare. nu tie frica... eu am luat 1 proteina 1 luna si atunci mam **** pe mine de frica sa nu patesc ceva iar tu c atatea thoamne esti curajos frate

| Anoooooonim explică (pentru alinutzu_6299):

Salut! Nu, nu-mi este frica. imi cunosc organismu in de ajuns de mult incat sa stiu ca pot duce. Daca vad ca vor fi si efecte negative, voi stopa. Proteina este extrasa din mancare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru alinutzu_6299):

Eu am luat 2 ani si nu am patit nimic... si folosesc in continuare, nu vad care e problema si de ce ti-e asa frica

| alinutzu_6299 a răspuns (pentru Cosmin86):

Lasa si mie id tau aici te rog frumos ca am vazut ca ai experienta sa te intreb si eu ceva legat de AMS mz frumos sau baga id asta:ByGsMoKe_15