| Ionutz_Bogdanelu_1995 a întrebat:

Cum cresc repede muschi la sala?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu multa umezeala si intuneric.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Alimentatie bogata in proteine daca vrei in mod natural, carne, ciuperci, soia, spanac, oua, somon, branza de vaci, iaurt, sardine, migdale, nuci, fistic.

| RAY a răspuns:

Daca toata lumea ar avea muschi am fi ovezi cu toti in muschi, maxim 3, 5 kg de muschi poti pune pe tine pe an restul sunt fantezi sf, proteinele find eliminate prin urina cand sunt prea multe, masa musculara creste daca faci sport, am vazut grasani care manca multa carne toti arata ca arnold oare?

| K0sti a răspuns:

Cresc vazand cu ochii...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Carne multa.

| Silent3025 a răspuns:

Sterge cuvantul "repede" ca nu-si are rostul iar raspunsul este: tragand de fiare si avand rabdare sau vrei sa devi vreun "Arnold Schwarzenegger" intr-o luna?

| nicubutuza a răspuns:

Steroizi (Naposim)winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru nicubutuza):

Cel mai ieftin si cel mai prost...

| Gabii0626 a răspuns:

Proteine foarte multe... poți mânca și batoane proteice înainte de sală... te ajută cât de cât