| NOname0917 a întrebat:

Cum pot sa cresc in inaltime?(mai mult)... precizez ca am aproape 1, 75 happy

Răspuns Câştigător
| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Handball, basket, atletism, flotari, extensii, abdomene, flotari coreene. funda? big grin

| NOname0917 explică (pentru Andreeaaaaaaaaaaa):

Nebunaticooo :* :* :* :* atletism flotari extensii. fac deja..basket. doar putin pe la scoala handbal la fel :*

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru NOname0917):

Nebunatica, ha? laughing

| NOname0917 explică (pentru Andreeaaaaaaaaaaa):

Ohh yeahh

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru NOname0917):

Ia stai. atletism? si eu fac! din ce oras esti? eu Iasi big grin

| NOname0917 explică (pentru Andreeaaaaaaaaaaa):

laughing Vaslui. codaesti- Vaslui

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru NOname0917):

Cu ce prof/profa?

| NOname0917 explică (pentru Andreeaaaaaaaaaaa):

Nu fac sport de performanta. merge cu un var.el face mai putin eu

21 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Innotul,baschetul dar eu as opta pentru innot pentru ca e mai relaxant.Dar de ce vrei sa te mai inalti? Ai o inaltime perfecta happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Innotul e cea mai buna solutie!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Sa faci inot, basket si exercitii de inaltare

| Urpaniel a răspuns:

Consider că înotul e cel mai bun sport pentru a te înălţa.

| NOname0917 explică (pentru Urpaniel):

Am inteles ca si baschetul

| Cosmin86 a răspuns (pentru NOname0917):

Inaltimea e determinata genetic, prin sport nu faci mare lucru.

http://www.getfit.ro/sanatate/anatomie-fiziologie/crestere-in-inaltime.html

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,daca tu vrei sa cresti mai mult atunci iti recomand
sa faci baschetul
inotul

| RobbyPh a răspuns:

Stai la bara in fiecare zi 5 minute asa am facut eu happy

| Justrollin a răspuns:

Înot agramaţilor ÎNOT, nu "ÎNNOT".

| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Inotul, basketul, mai sint si diferite pastile de crestere happy

| NOname0917 explică:

Ok voi incerca mersi

Răspuns utilizator avertizat
| zM3di3valKill3R a răspuns:

Inaltimea depinde de mai multe lucruri: in primul rand depinde de ce mananci
depinde si de neamurile tale daca parintii tau si bunicii tai au fost scunzi evident tu nu o sa fii prea inalt

| xAnonim23 a răspuns:

Stai pe o bara 1-2 min. Faci pauza stai iar. Sau prin sporturi : Bascket, handbal, voley... Cea mai buna metoda asta e. cu bara a folosit-o si Íker Casillas.