| QiCKaaTc a întrebat:

Cum pot sa-mi dezvolt muschii piciorului? Joc fotbal, si vreau sa-mi maresc forta si viteza. mai pe scurt: Vreau sa sutez mai tare si sa alerg cat mai repede happy As dori un tutorial, sau cateva exercitii. funda happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Genoflexiuni şi alergări.

| CM7YRE a răspuns:

Cauta pe-aici prin video ce-ti place :
http://www.youtube.com/user/passion4profession/videos?view=0

| mariussf18 a răspuns:

Aleagrga si joaca fotbal cu greutati legate de picioarewinking

| Derbedeu24 a răspuns:

Prietene asculta la mine cu viteza te nasti (Multi nu stiu asta, iar forta o lucrezi )

| QiCKaaTc explică (pentru Derbedeu24):

Ai sa mori tu, explica si mie cum e cu viteza. Forta o lucrez de 2 saptamani si incep sa apara rezultate... Deci, degeaba am muschii lu Vandam, ca tot nu pot sa fac in 50metrii 8secunde. nu?