| NOname0917 a întrebat:

Cum pot sa'mi maresc masa musculara rapid? mentionez ca deja fac exercitii acasa (tractiuni si flotari)..nu prea obisnuiesc sa merg la sala

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista masa musculara rapid.

Ai nevoie de :

- 4-5 mese pe zi bogate in proteine ( cu 3 mese pe zi nu face nimeni muschi )
- antrenamnet la sala ( flotari si tractiuni = pierdere de vreme )
- odihna
- suplimente

Cu toate astea 4 ea creste LENT. Fara astea creste si mai lent sau nu creste

| NOname0917 explică (pentru Cosmin86):

Nu ma refeream la cateva zile. ea creste in luni de antrenament. am veri care merg des la sala si am inteles in mare parte cum sta treaba...in plus ei iau proteine la greu. mersi oricum fundawinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru NOname0917):

Da, in luni de antrenament ai ceva rezultate. Muschi ca lumea se fac in ani de zile.

Si nu trebuie sa iei proteine la greu, ci cat sa-ti asiguri 2 gr / kg-corp zilnic ( din mancare + suplimente ), maxim 3, mai mult nu ai nevoie ca excesul o sa fie eliminat de corp.

3 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Incearca asta: http://track.metadrol.com/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 functioneaza foarte bine si rapid!