| gtsafyr a întrebat:

Sal am 13 ani 1.80 inaltime si 75 de kg, eu sunt mai plinut, imi puteti da sau imi puteti spune ce program sa folosesc ca sa obtin 6 patratele la abdomen in masa intr-un timp relativ mai scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

In astfel de conditii ar trebui sa dai jos undeva pe la 15-17 kg pentru a avea cu adevarat patratele. Iti recomand mersul la sala.

| calexiandra a răspuns:

Multe abdomene zilnice si vei reusi happy

| Λndrei a răspuns:

Ai 13 ani si aceste proportii? Super frate.Fa abdomene dar atentie, abdomenele nu o sa-ti dea "burtica" jos.Pentru acest lucru ar trebui sa alergi.O chestiune foarte importana in acest proces, consuma mai multe calorii pe zi decat obtii, foarte important acest lucru.

| comansorin a răspuns:

Deseneaza-te, incearca cu carioca, minim efort!

| bogdi504 a răspuns:

Ma frate da monstru mai esti la 75 de kile si 1.80 inaltime rolling on the floor eu am 30 de kile 12 ani si 1.40 inaltime si iti recomand sa faci si tu abdomene fara sa te tina cineva si sa inoti mult si sa vezi ce patratele o sa ai...eu am big grin si aproape ca se vad fara sa ma incordez big grin

| SunIsUp4ever a răspuns:

Buna, multe abdomene in fiecare zi si cat mai multe exercitii fizice, o seara buna.

| SoSgIrL a răspuns:

Da abdomene si alearga in fiecare dimineata si daca e nu te dezcuraja mergi mai departe happybig grin