| WhusKeryWhusKery a întrebat:

Cum sunt BMX-urile DHS? Sunt bune de ceva? Daca puteti dati-mi niste informatii. Funda

Răspuns Câştigător
| serj007 a răspuns:

Nu iti recomand, am avut si eu un jumper de la dhs si nu puteam face nimic cu el, e foarte greu si prost gândit.
Daca vrei, gasesti pe playbike wethepeople la 1500-1600 care sunt profi.
Te rog nu face greșeala de a-ti lua dhs.

| WhusKeryWhusKery explică (pentru serj007):

Da, dar eu nu il vreau pentru jump-uri si alea doar cateva scheme simple.

2 răspunsuri:
| Molnar_Robi_1998 a răspuns:

Eu am BMX DHS dar nu-i de treaba se strica prea repede nu-i pun deloc pentru ce ar trebuia sa fie un BMX mai bine pui niste Bani si iti cumperi unu mai calumea si sti ca te tine si e de calitate cum zice serj nu fa grreseala sa iti cumperi.