| MrFunky2 a întrebat:

Daca am 13-14 ani si vreau sa devin fotbalist profesionist, e cam tarziu sa merg la o echipa de juniori?

4 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Daca esti bun si stii cu mingea poti juca lejer in Liga 1 si daca ai implinit 30 de ani! Bafta!

| AkiseAru a răspuns:

Sunt oameni care si-au inceput cariera in fotbal inca de la 20 ani... Nimeni nu te opreste, urmeaza-ti visurile, daca vrei sa devii intr-adevar fotbalist profesionist munceste din greu, si intr-o zi vei reusi. Orice vis se poate adeveri.

| OfCourseNot a răspuns:

Niciodata nu este prea tariu, dar trage din greu si sa nu te lasi. In alta ordine de idei, daca te bazezi doar pe sport, fara sa inveti, si te lasi la mijlocul drumului, ratarea unei vieti decente este doar la un pas distanta.

| dey33 a răspuns:

Daca ai talent, niciodata nu e tarziu