| Anonim6666644 a întrebat:

Daca am 17 ani si fac stretching in fiecare seara voi mai creste in inaltime sau voi ramane pitic? am 1.78

4 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Si la 1.78 tu spui ca esti pitic? laughing ..eu am 1.57, deci eu sunt aia care ar trebui sa se planga.ce, vrei sa devii baschetbalist? crede-ma, esti ok asa

| alin100 a răspuns:

Inaltimea este genetica, nu poti face nimic pentru a creste in inaltime.

| Cosmin1986 a răspuns (pentru alin100):

Bravo m-am saturat de toti cretinii care zic ca ''baschetul te inalta'' cum sa te inalti NUMAI pentru simplul fapt ca sari cu o minge? pai asa zic si eu cand te izbesti de pamant jos dupa ce ai aruncat mingea nu scazi in inaltime? o sa te votez ''inteligent'' si ''folositor'' dupa ce devin senior(peste VREO 7-8 zile)

| Mihnea-Stefan_Chiose_1992 a răspuns:

De la 17 ani nu o sa mai cresti prea mult oricum.