| VladLungu a întrebat:

Daca fac luni, miercuri si vineri in jur de 30-40 de flotari o sa crec in masa musculara?
Este mai bine sa fac flotari pana obosesc sau in serii?
In cat timp se va simti diferenta?
Funda pentru cel mai explicit!

Răspuns Câştigător
| bogdan1808 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci flotarile in serii. Incepi de la 10 sau cate poti tu si in timp vei ajunge de la 10 repetari/serie la 20 poate sau chiar mai mult.
Diferenta o sa se simta IN TIMP, dar o sa vezi ca va merita efortulwinking.

12 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

In 70 de ani o sa se vada progreselewinking

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru dracu14):

Daca nu ai ziso doar in gluma, asta chiar este adevarat in cazul de fata.
Daca vine Cosmin86 o sa primeasca explicatia pe indelete.

| Cosmin86 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Nu prea am ce sa-i explic, o sa vada singur ca nu prea o sa aiba rezultate de la flotari happy

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Nu cresti in masa...dar o sa iti maresti rezistenta happy si poate si forta la piept si brate happy.

| bObby123 a răspuns:

Depinde cate flotari poti face...
daca poti sa faci 30 flotari 1 minut pauza si iar 30. repeta de 4 ori ar fi bine. Fa asta in fiecare seara
Cat despre rezultate... nu o sa fie nimic spectaculos, adica nu o sa creasca in masa. doar o sa se defineasca frumos, bineinteles in timp!
bft

| Sk1j4 a răspuns:

In serii normal.
Si oricum nu o sa prea ai rezultate.
Incearca sa iei un ghiozdan si baga ceva in el sa fie mai greu(sa faci mai greu flotarile)

| TheHeineken a răspuns:

Pai poti sa faci in serii ( 4 serii ) a cate 20-25 flotari iar la masa musculara o sa se puna cel mai mult la piept si la triceps iar diferenta probabil dupa 2 luni happy Bafta!

| miki_6623 a răspuns:

In loc sa faci 30-40 de flotari din 2 in 2 zile fa 20-30 flotari zilnic, si sa le faci in serii obosesti si faci din nou

| Cosmin86 a răspuns (pentru miki_6623):

De ce zilnic, sa progresezi MAI LENT?

| Tobbyas a răspuns:

Daca esti la inceput fa in fiecare seara si dimineata cate 25 de Bucati ...se vor vedea efectelewinking bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Tobbyas):

N-ai nicio treaba cu sportul

| TUCTUC95 a răspuns:

Cel mai bine începi în serii..primele 2 zile 10 flotari cu 2 seri prima săptămână 10 a câte 3 seri și pe urma 3 seri 4