| Georgestaff08 a întrebat:

e bun programul luni si joi flotari marti si vineri tractiuni iar miercuri ai sambata abdomene ai genoflexiuni? Eu vreau doar sa mai cresc putin in masa musculara dau funda

1 răspuns:
| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Am gasit niste app pe magazin play erau 30 day challenge *** (denumirea partii corpului de lucrat) eu fac de o saptamana si e buna. Le-am descarcat app pentru toate partile corpului si sunt multumita laughing si programul totusi este bun daca il respecti...