| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma doare spatele cand fac exercitii cu gantera? Fac exercitii pentru biceps, antebrat si deltoid si cateva flotari.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca te cam fortezi cu o gantera cam grea.Le faci dupa ureche.Nu iti stabilesti un anumit numar de tractiuni? Sau faci pana nu mai poti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nevoie de odihna.

| einenebun23 a răspuns:

Pai poate nu de la aia te doare, poate de la altceva. Daca durerea persista atunci du-te la un medic.

| Chimied a răspuns (pentru einenebun23):

Daca nu fac o zi doua numai ma doare. Si cred ca este din aceasta cauza.