| anonim_4396 a întrebat:

Din vara o sa incerc urmatoarea combinatie :
100 Whey Gold Standard.
Creatina monohidrata.
Dextroza
Si mi-e frica sa nu cresc prea repede si sa imi apara vergeturi.
Eu deja am putin pe spate si vizibile pe bicepsi si chiar nu vreau sa mai apara si altele.
Ce parere aveti o sa apara vergeturi?!

1 răspuns:
| Comandantul a răspuns:

Info despre tine 0.Creatina monohidrata = retentie de apa. Dextroza = glicemie data peste cap.Deci ce vrei sa faci?
Cati ani ai?
Ce tinta ai? (Unde si pentru ce faci sala)
Ce tip somatic esti?
De cand faci sala?
Ce program de masa/odihna ai?
Ce program de antrenament ai?
Dupa ce completezi toate astea putem sa te ajutam.Iar ca iti raspund asa din "gatu mainii" vergeturile se fac ori ce ai face tu asa ca..Sunt doua tipuri de vergeturi: rosii si albe Ca sa iti apara cat mai putine sau APROAPE deloc asta este alta treaba.si in nici un caz nu te feresti de ele cu creatina monohidrat si dextroza care este printre cele mai "periculoase" combinatii...deci..Ai grija de tine si spor la treaba.