| anonim_4396 a întrebat:

Din vara o sa incerc urmatoarea combinatie :

100 Whey Gold Standard.

Creatina monohidrata.

Dextroza

Si mi-e frica sa nu cresc prea repede si sa imi apara vergeturi.

Eu deja am putin pe spate si vizibile pe bicepsi si chiar nu vreau sa mai apara si altele.

Ce parere aveti o sa apara vergeturi?!

4 răspunsuri:
| amorezul17 a răspuns:

Toti vreti sa aratati ca in filme... dar nu va ganditi la sanatatea vostra. Si eu m-am gandit sa iau de disperare ca nu ma unflam deloc.Fa natural mergi la sala acolo se fac muschi, ma rog si in bucatarie big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru amorezul17):

Cu suplimente ( whey gold, creatina, etc. ) = NATURAL

nu mai fa confuzii de copii mici si DOCUMENTEAZA-TE ce sunt suplimentele ( mancare concentrata).

nenatural = steroizi, hormoni, etc. cu totul altceva decat suplimente

| amorezul17 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cica creatina e naturala... mananca macare daca vrei muschi...

| Cosmin86 a răspuns (pentru amorezul17):

Dar ce e creatina?

creatina se gaseste in CARNE ( in special in carnea rosie ), peste, etc.

chiar si corpul tau produce zilnic 1 gram de creatina

mai documenteaza-te:
http://www.getfit.ro/suplimente/suplimente-suplimente/creatina.html