| NUUSTIU a întrebat:

Dintre fitness si aerobic care este mai bun pentru celulita si abdomen?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ideal ar fi să le combini. Nu uita să te alimentezi corect și hidratare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric aerobic. Pt slabirea abdomenului si a aripioarelor etc iti trebuie exarcitii cardio precum aerobic, alergat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aerobic

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Teoretic pentru a slabi e nevoie sa arzi caloriile apoi grasimile.
Ca sa faci asta e nevoie de exercitii aerobice, dar nu trebuie neglijate nici cele de fitness.

| george27 a răspuns:

Aerobic este mai bun.Solicita mai mult muschii... Funda?