| Gangsta4Life a întrebat:

Dupa 3 luni de sala e bine daca am bratele de 38. 5? Sau ar trebui sa le lucrez mai intens decat celelalte grupe musculare?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca nu prea am inteles. Tu in 3 luni de sala ai 38, 5? Poate e jumate jumate grasime. Nici Arnold nu avea asa rezultate. Spune si tu mai multe masuri. Daca esti striat si ai 38-39 de acum in brate inseamna ca s-a nascut un Super-Arnold sau...

| Gangsta4Life explică (pentru anonim_4396):

Frate... daca vrei sa vorbim adauga : flondortiberius@yahoo.com

| Gangsta4Life explică (pentru anonim_4396):

Pai dupa cemi antrenez bratele ...cred dupa aproximarile mele ca am cam 85% muschi si vreo 15 % grasime, pentru ca eu pe la 12 ani aveam cam 100 de kg ...deci eram cam obez..si am avut mult de pierdut

| juky12 a răspuns:

Cel mai intens trebuie sa lucrezi abdomenul(pentru ca muschii is mici sh se contureaza greu.si legat de marimea bratelor. te referi la circumferinta in zona biceps/triceps? depinde foarte tare cat de bine facut esti in rest ca sa fii bine armonizat big grineu cred ca e de ajuns atunci cand tu esti multumit in pielea ta
bafta

| Gangsta4Life explică (pentru juky12):

Ma intereseaza o cariera in culturism ...deci pana acu nu-s multumitbig grin

| Alexutzu007 a răspuns:

Vrei in 3 luni sa ajungi ca Arnold Swarchenegar.Lucreaza pieptul si spatele ca bratele lucreaza zilnic la munca si nu uita picioarele si mananca multe proteine bafta.