| Iosif_Alexandra_1999 a întrebat:

Fac handbal.Si de luni pana vineri,searafac stretchhl.Iar sâmbăta si duminica fac mai mult.O sa ma înalt? App mananc multe fructe,legume,supe, salata într-una

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Lasa-ma sa-ti explict cate ceva... NCIUN SPORT NU-TI GARANTEAZA CA AI SA TE INALTI/SLABESTI/DEFINESTI/INGRASI/ETC
Un sport influenteaza, dar totul depinde de organismul tau, si de regimul tau de viata(alimentatie, odihna), sportul te ajuta sa devii mai organizat, sa mananci mai sanatos, la ore exacte, sa te odihnesti mai bine iar in felul acesta corpul se dezvolta mai armonios, sper ca ai inteles ideea. Daca te mai pot ajuta si cu alte informatii, cu mare place am sa o fac.Succes!

| bogdanrvd a răspuns:

Întrebarea a fost daca o sa creasca in înălțime, si da eu cred ca o sa te înalți deoarece daca esti nascuta in 1999 inca esti in perioada de crestere. Practicând si sport ajuti mai mult cresterea.

| codry16babe17inimatevrea a răspuns:

Care a fost intrebarea ta totusi?