| Anonim6666644 a întrebat:

Fac sala de o luna, de 5 ori pe saptamana, am 5-6 mese bogate in proteine dar nu se vede nimic pana acum la maini.Am pus 6 kg in o luna dar se vede doar la picioare, spate, piept si aproape deloc la brate este normal?

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Ce vrei sa se vada intr-o luna serios? Asa eram si eu atunci cand m-am apucat de sala prima data. Dupa abia 3 luni daca mananci cum trebuie si faci si programele bine ar trebui sa se vada ceva.

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Într-o luna ma indoiesc ca ai pus 6 kilograme cum zici tu, iar dupa atat de putin timp nu vezi aproape nicio diferenta, deci mai astepta cateva luni bune.

| peperonies a răspuns:

Pai tine-o tot asa. in 3 luni o sa ai +18 kile. daca nici atunci nu esti satisfacut in 12 luni cu + 72 de kile o sa arati pregatit de competitie.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Iti recomand sa intri pe youtube si sa cauti canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist ofera explicatii despre tot ce vrei sa stii in cel mai mic detaliu. Si are si antrenamente foarte smechere.

| Moonlight15 a răspuns:

6 kg din care 5 kg este grasime, cand esti incepator nu poti pune mai mult de 1.5 kg muschi pe luna. Felicitari tu doar te ingrasi!

| Anonim6666644 explică (pentru Moonlight15):

Dar nu mananc prajeli deloc,nici dulciuri,sucuri,cipsuri am mancat doar piept de pui,carne de vita, peste, cartofi fierti sau copti, orez,mazare,oua, lapte, branza, fructe, legume.Ce zici ar trebui sa reduc din mese? acum am 1.80 si 80 kg sa fac si fitnes pentru a slabi?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Anonim6666644):

Chiar daca nu mananci dulciuri sau prajeli, tu iti depasesti limita calorica, de asta te ingrasi.Incearca sa mai reduci din mese.

| Moonlight15 a răspuns (pentru Anonim6666644):

Urmarestel pe Christian Guzman foloseste Intermittent and Fasting, dieta flexibila acolo aflii cum poti sa mananci ORICE atata timp cat nimeresti numerele. Eu am 3 luni de cand sunt la bulking si nu am pierdut definire la abdomen aproape deloc. Nu conteaza cate mese ai pe zi, conteaza sa iti nimeresti numerele, nu te lua dupa mese si alte porcarii. Poti manca si dulciuri, doar ca trebuie sa nu depasesti 20 % din caloriile pe ziua respectiva cu tentatii.

| Anonymus01 a răspuns:

Tu vrei sa vezi rezultate mari in prima luna?! mai asteapta cateva luni, ani...