| RealKing01 a întrebat:

Cu ce echipe ți? FCSB sau Dinamo?
Fc Barcelona sau Real Madrid?

39 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt fan Steaua (actuala FCSB) de cca 68 de ani.
Nu sunt fan al vreunei echipe din strainatate, imi place orice echipa care joaca un fotbal frumos.

| Gia23 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Deci FCSB e Steaua?laughing

| Ioandelasal a răspuns (pentru Gia23):

Pentru mine, fan atat de vechi, FCSB este urmasa Stelei.

| Drimmero a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cum rezistati la meciurile din liga 1? intreb de curiozitate, ritmul e infinit mai slab decat cel din fotbalul european. Cat despre Fcsb=csa nu prea e asa, dar ce s-a intamplat in acest scandal doar in Romania se poate intampla ca statul sa intervina peste un club privat si sa-i confiste brand-ul si o parte din palmares si sa o izgoneasca de pe stadionul de casa unde a facut istorie.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Drimmero):

Ma uit rar la alte meciuri decat cele ale FCSB.
Sunt suparat, de multe ori, chiar si de jucatorii acesteia: multe pase gresite, centrari aiurea, lipsa de inspiratie, gafe in aparare, etc, exact cum au facut si in meciul cu Dinamo.
Cat despre brand si palmares vina principala este a celor care au preluat, pe rand, Steaua, fara sa preia explicit totul.

| Drimmero a răspuns:

Arsenal Londra! de ce le-ai mentionat doar pe astea 4, doar ele exista?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trebuie sa aleg dintre cele doua? Pentru ca in general, nu tin cu absolut nicio echipa big grin

| Sn4k3 a răspuns:

Fc Cojasca

| mentholinks a răspuns:

Unirea Mircesti.

| StrongHeart a răspuns:

Cu niciuna.Am avut ocazia sa cunosc niste microbisti inraiti, unul fan fcsb, unul fan dinamo.Se urau de moarte si se injurau mereu pe tema asta.
Daca e un meci frumos, tin cu amandoua.

| NotNamed a răspuns:

FC U Craiova 1948 si FC Barcelona

| Xenoverse1 a răspuns:

FC Barcelona

| catalin1625 a răspuns:

Poli Iași

| Gia23 a răspuns:

Liverpoollaughing)), din 1998

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Ma mir ca mai exista si tipe care stiu si de alte echipe in afara de fcsb, dinamo, barca si real.

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Ehe, tata a crescut "baieti" laughing, ironic fiind ca el e fan Unitedlaughing!

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Cat de misto! Sa fie rivalitate de genul intr-o familie la meciuri iese ceva frumos, se pipereaza atmosfera. Respect!

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu si in ultima vreme, ca ultimele 2 meciuri cu ei... ssttt!

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

United ca united, dar cormoranii au pierdut acasa inadmisibil cu brighton aseara si cu burnley acum cateva etape. s-a dus pe tobogan echipa, e un sezon haotic in Anglia, de Arsenal nici nu mai zic. Sa inteleg ca esti o microbista adevarata care se uita meci de meci?

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu doar ca ma uit, am si fost pe Anfield de cateva ori, da, ma uit, Firmino e viata mealaughing))!, cat despre trendul descendent al echipei, da, este greu sa schimbi formual de joc la fiecare etapa, e greu sa intregrezi jucatori nou veniti peste noapte, e greu sa ai constanta cu Henderson fundas central, e greu sa ai rezultate cand Milner e jucat pe toate posturile, dar, pentru cat a suferit anul asta echipa, inca sta bine!

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Nu-mi vine sa cred ca mai exista si femei microbiste in genul tau care a fost si la meciuri, stie tot ce se petrece la echipa favorita, bravo! Daca nu-i bateti pe City in weekend e cam groasa, in cazul in care aia vor bate se desprind la 10 puncte si mai au si 1 meci restant, daca ar lua 6 puncte titlul e jucat, desi City e favorita pe termen lung chiar daca va pierde pe anfield pentru ca nu are accidentati multi, dar ramane de vazut ce o sa se intample.

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, este destul de problematic daca in week-end se pierd puncte, dar Liverpool "se aduna" bine cu echipele mari, City este favorita, dar cumva mereu a fost, cred totusi ca baietii mei vor face ce trebuie ca sa nu se distanteze totul si "sa se termine campionatul" din februarie! Multumesc de aprecieri, existam cateva!

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Doar voi si City va bateti la titlu in Anglia, altcineva n-are cine sa ia. united nu e echipa de cursa lunga, Leicester e inconstanta, iar celelalte sunt mediocre. Sunteti cateva dar extrem de rare, d-aia raritatea e cea mai faina. Pe deasupra urmaresti premier league cu regulalitate, ce poate fi mai frumos de atat?

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Eram sigur ca te gasesc aici. Chiar nu te poti abtine, nu?

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Urmaresc cam orice sport, de la snooker, la sarituri cu schiuri, dar fotbalul este pasiunea mea, chiar sper la un egal deseara, de Chelsea ai uitat!

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Eh, cum puteam sa ratez ceva din domeniul meu?

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Spuds-Chelski nu va influenta cu absolut nimic deznodamantul sezonului in Anglia, fii serioasa...gainile si chelski sunt ambele mediocre, mai mediocre decat Arsenal sezonul asta. Iti cam subestimezi echipa daca ai ajuns sa te temi de chelsea.

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma tem de ei, dar imi place sa cred ca am mai intrecut un adversar bunlaughing)!

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Si cand te gandesti ca flopul ala de Werner era dorit insistent de Klopp, chelsea si-a facut echipa buna pe hartie dar la cum joaca...il mai au si pe mediocrul ala de Tuchel, tare curios sunt daca prinde ala finalul sezonului la ei)))

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Revine Lampard pana la finallaughing))), eu nu-l voiam pe Timo, si mai bine asa, de voi imi pare rau!laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Nu ne suparam sa tot fie Lampard sau Tuchel pe la ei, numai alde d-astia sa aduca.

eh...m-am obisnuit cu Arsenal sa faca d-astea, nici nu mai stiu cum e sa contezi pentru titlu in Anglia, eram mic cand au luat ultimul campionat. Nu avem antrenor si trebuie sa plece cativa de la echipa si sa se construiasca ceva frumos in jurul catorva jucatori de valoare care sunt la club + transferuri. Ultimul meci cu Wolves a fost stand-up comedy in stilul tunarilor, nici nu ma mai pot enerva, e mai sanatos asa : D

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Cunosc ce spui, si noi am plutit de prin 2014 pana anul trecut, cand, trebuie sa recunoastem, am meritat, voi mai aveti de tras nitel!

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stiu daca ajuta, dar mereu am zis ca daca nu era Liverpool, as fi tinut cu voi din Anglia!

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

Nu e chiar atat de mare rivalitatea dintre cele 2 si d-aia, undeva e o mica fratie, se aseamana putin ca pasiune, ca spirit de lupta, 2 echipe curate in istoria lor. Eu unul n-am nicio rautate la adresa cormoranilor, nu mi-au fost niciodata antipatici.

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, e reciproc, chiar este singura echipa mare care nu ma "incurca"!

| Drimmero a răspuns (pentru Gia23):

A sunat ca o aroganta la faptul ca tunarii nu mai exista in lupta pentru titlul din Anglia?

| Gia23 a răspuns (pentru Drimmero):

A sunat arogant pentru ca asa ai citit tulaughing), ma refeream ca este o echipa placuta!

| MariusicaMarius a răspuns:

Hai Dinamo

| john2662004 a răspuns:

FCSB si Real