| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Are PSG sansa in fata unei echipe ca Real Madrid sau Barcelona?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da...dar nu prea mari.
Cu toate ca are jucatori ca pastore sau ibrahimovic nu se poate compara cu real sau barca.
...nu neaparat din cauza valorii individuale ca fiecare echipa are jucatori care pot decide un meci, dar psg are jucatori adusi pe,, fuga,, si nu are aceeasi complexitate si stiinta in joc cum are barca sau real.
Sa mai treaca 1-2 ani si o sa poata sa se bata cu oricine...ce se intampla acum la psg se aseamana putin cu situatia lui city

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fata cu Barcelona mai merge dar cu Real Madrid Nu sunt sanse. Pei C.Ronaldo cu Benzema fac tot terenulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No chance, bate barca inei ca in covor

| Anonymous1995 a răspuns:

E o echipa inca in constructie, poate daca mai transfera, dar si capata o omogenitate v-a avea sansehappy

| Deanme a răspuns:

Sincer nu cred ca are.

| FIERARU a răspuns:

La ce achiziti au facut in ultima perioada eu zic ca da