| anonim_4396 a întrebat:

(Funda) Ce sa fac ca sa pot sa ma ridic la bara?

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Exercitii

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Sa te catzeri? pai e simplu, cu mainile te ridici si cu picioarele blochezi alunecarea!

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Mda straight face cred ca are nevoie si de ceva exerciti! scuze ca-am uitat!

| dymon a răspuns:

De la inceput faci exerciti mai usoare, apoi avansezi la cele mai grele si tot asa pina ti se primeste la bara, si de asemenea multa vointa.Bafta!

| Memecy a răspuns:

1) incepi flotari
2) haltere/gantere
3) multa vointa
de prima data faci 1 nu-i nimic nu renunti mai incerci pana faci 2 si tot asa

| garetbora a răspuns:

Pai prima data pui bara undeva mai jos incat sa indoi picioarele si te ridici ajutat de picioare, dupa cateva zile incearca sa ridici bara fara sa atingi cu picioarele pe jos cand te ridici. Exerseaza asa si sigur reusesti.

| Lanterne_Sky_1982 a răspuns:

Ai nevoie de mai multa foarta in brate, trebuie sa faci exercitii in fiecare zi, flotari, si ai sa reusesti happy