| David0904 a întrebat:

am o bara de 10 kg si pe aia o ridic (da nu peste cap), exista riscul sa ma mai opresc in crestere? Funda!

3 răspunsuri:
| RisenLight a răspuns:

La 10 kg chiar nu exista riscuri....doar acela sa iti scapi greutatea pe picior si sa scoti ceva biiiip pe gura, in rest no problem.
Te opresti din crescut doar cand faci sala intensiv cu alt gen de aparate dar exercitiile tale nu afecteaza cresterea.

| Ionut19CT a răspuns:

Nu, e greutate mica. la greutati mai mare, exista riscu!winking

| alexr8 a răspuns:

Nu te opresti. Indiferent daca o ridici peste cap sau nu.