| Alyalinaaa a întrebat:

Hei cine imi da si mie niste link-uri cu exercitii pentru slabit de facut acasa(de dimineata, seara..nu conteaza) sa fie eficiente.Astept propuneri cu ce faceti si voi si dau roade.

1 răspuns:
| Hojda_Gaby_1996 a răspuns:

Cel mai bun exercitiu este alergatul, cateva minute pe zi nu strica la nimeni.dar incearca sa alergi dimineata pe stomacul gol si la amiaza...cat poti nu trebui sa te fortezi.
Si incearca sa nu mananci foarte mult dupa ce vi de la alergat...