| nicu_4067 a întrebat:

Hei >>TPUam 14 ani 1.70 inaltime si 52 kg daca vreau sa iau suplimente proteice pentru masa musculara dar fara sa merg la sala,,, adica sa ma antrenez acasa am 2 gantere si stanga ..au vreun efect negativ sau masa musculara nu prea creste?

3 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Hahaha. Tu ai luat informatiile scrise de Cosmin86 de pe TPU si le-ai pus pe un amarat de blog. Esti absolut penibil!
Citez: ''Foarte multi oameni vor sa arate bine, sa aiba muschi, insa multi nu stiu cu ce ''se mananca'' acest sport.'' Esti si ipocrit pe deasupra.

Răspuns utilizator avertizat
| SpaNu88 a răspuns (pentru denis543):

Alta poza nu ai gasit? macar cu unu' care traieste...