| LoveYourEyes a întrebat:

La 13 ani e bine daca ai 1.52 straight face?

Răspuns Câştigător
| xPikaChux a răspuns:

E bine oricum ai fii.Nu conteaza cat de inalta esti...conteaza ce ai in interior:* daca ai un suflet bun o sa radiezi a frumusete in exterior! happy

14 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,e bine daca la 13 ani ai 1, 52 metri, vei mai creste pana la aproximativ 20 de ani.

| AdrianVoicu a răspuns:

Am 16 si 1.08; p

| Pufoshenia a răspuns:

E bine happy Eu am 14 ani si 1, 60m

| MCG a răspuns:

Da, e bine! Eu am 18 si am 1.80 happy

| andreeadenisa22 a răspuns:

Da, e bine.Eu am 12 ani si am 1.63, dar am si colegi mult mai inalti si mult mai scunzi.

| BogdanVasc a răspuns:

Salut/Buna.

Depinde. Daca parintii tai au fost pana la urma sau sunt si ei mici la statura, atunci nu ai sanse sa cresti mai mari ca ei, adica vei fii mica, ceea ce nu e un pericol, ci ceva omenesc.

Daca ai facut sala (cu haltere in special) atunci vreo 4 cm ti s-au dus.
1.52 e bine pentru varsta ta. Am avut colegi la 13 ani, care unii aveau sub 1.45 si altii peste 1.52. Dupa cum ziceam, difera nationalitatea, parintii si viata in general.

| Dheutsik a răspuns:

Da,stai linistita, la varsta asta corpul tau este inca increstere si te vei mai inalta.Eu consider ca e totul ok, adica am mai multe prietene cu o inaltime ca a ta. Funda?

| xRebecaaa a răspuns:

Bună!
Pentru vârsta ta, este bună înălțimea! puppy dog eyes
Eu am 14 ani și am 1, 60 big grin.
Și chiar dacă ai 1, 52 ai timp să crești până la 18-20 ani.
Kisses :*!
Sper că ți-am fost de folos.

| luma a răspuns:

Da.Eu am 15 si am 1.69

| StefyRO a răspuns:

E bine pe dracu, am 14 ani si 2 zile si am 1.76, 62kg si o masa musculara excelenta. Iti propun sa cauti metode de a te mari in inaltime, si apuca-te de un sport. Bafta! Funda? big grin

| SeBbByYy a răspuns:

Eu am 1.59 la 12 ani tongue

| Dracuqe a răspuns:

Eu am 13 si am 1.59.

| BiiUtzaa a răspuns:

Da e foarte bine eu am 12 ani si am 1 72