| Maya55555 a întrebat:

Hei, vreau sa imi iau o banda de alergat, stie cineva daca banda de alergat mecanica este buna?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Rezon la raspunsul Violetei.

| Violleta2022 a răspuns:

Bani aruncati fara rost!
Mai bine ia-ti tenisii in picioare si iesi la alargat prin cartier, sau prin parcul alaturat, ca-i mult mai sanatos si mai eficient decat o banda de alergat acasa.

| Maya55555 explică (pentru Violleta2022):

Nu am unde sa alerg si am decis sa imi cumpar una

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maya55555):

Cum nu ai unde sa alergi?
Locuiesti pe un vapor, sa ai apa de jur imprejur?

| Maya55555 explică (pentru Violleta2022):

Nu inteleg care este problema ta eu am cerut o parere despre o banda nu am cerut o parere ce sa fac cu bani mei alerg unde vreau eu nu unde spui tu asa ca veziți de treaba ta