| Akazome a întrebat:

Vreau sa pot sa fac spagatul. Cum as putea? rolling on the floor

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mult exercitii si incercari.

| Sn4k3 a răspuns:

Exersand.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Antrenandu-te in fiecare zi. Si maxim intro luna de zile vei reusi. A mai fost cineva ca si tine pe site si dupa doar 2 saptamani a reusit.

| VreauMiere a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=O7c5HSVa-nk
https://www.youtube.com/watch?v=0wBBl8GHVs8
Fa in fiecare zi. Nu te forta, este ok sa simti putina tensiune cand te intinzi dar nu durere. Fa o zi exercitiile din primul videoclip si a douza zi cele din al doi-lea videoclip si o sa fie 3 zile cu 3 zile si a-VII-a zi pauza. In 6 luni o sa fii mult mai flexibil.

| OneCs a răspuns:

Și eu vreau sa fac flicul, dar nu se va întâmpla.
Dacă est elastic o sa îți iasă la un moment dat dar trebuie mult antrenament. În schimb dacă ai burta pe tine îți sugerez sa nu încerci.Fa în fiecare zi antrenamente pentru picioare nu ma refer la alergat sau mai știu eu ce.Te întinzi ști antrenamente ca la sport.Dar o sa dureze câteva săptămâni dacă vrei sa îți iasă. Dacă nai voința degeaba mai încerci.
Astea sunt sfaturile mele.
Funda!