| LarisaDragomir a întrebat:

Am si eu un pic de problema la mine. Burtica hai ca mai este cum mai este, dar picioarele sunt groaznice.Imi puteti recomanda niste exercitii pe care sa le fac sa mai scap de celulita, pe langa faptul ca ies afara si alerg putin.Sau poate un program de slabit, ceva mai usor daca se poate.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna! Iti recomand programul pentru detoxifiere in primul rand, o crema anticelulitica cu menta BIO si dupa, daca mai necesita sa slabesti, poti incepe si programul pentru controlul greutatii BIO! Contacteaza-ma pe id mess life_care_no1 pentru mai multe detalii. Deoarece am nevoie de mai multe info! O noapte frumoasa