| SuperGirl122222222222 a întrebat:

fac box feminin, si sala. dar, as vrea sa mai fac niste antrenamente acasa, ce mi-ati recomanda? adica, sa-mi improvizez un sac de box, dati-mi si mie o idee. dau funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Kitty20 a răspuns:

Ia un sac umple-l cu nisip agatal si da in ea happyfunda?

3 răspunsuri:
| taxy2heaven a răspuns:

Vrei sac de box ok iti zic eu cum sa-l faci alegi un prieten musculos si il intrebi daca te place iar apoi daca zice da atunci il pui in loc de sac o sa dai mai cu grija si nu o sa-l mai rupiwinking

| adutza99 a răspuns:

Exista saci de box in magazinehappyde exemplu la metro sau la carrefour cred ca oriunde gasesti.adica la orice hypermarket

| SuperGirl122222222222 explică (pentru adutza99):

Tocamai.nu vreau saci de box de aia.ca am avut, si s-a rupt, sunt niste rautati.:d