| anonim_4396 a întrebat:

sunt departe de casa. La o scoala de fotbal din busteni, eu numai am pasiunea aia de a juca fotbal...mai are rost sa raman...? Dau funda

3 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Nu mai are niciun rost, daca nu o faci din pasiune nu mai are rostwinking

| Gabrielleee a răspuns:

Sall.Daca nu mai ai nici o pasiune pentru fotbal categoric ar fi cazul sa renunti, nu are rost sa pierzi timpul cu cv ce nu te mai interezeaza.Multa bafta

| Claudia2004 a răspuns:

Nu. De ce sa faci ceva ce te lasa rece? Cauta altceva ce iti place sa faci dar renunta la fotbal daca nu te mai simti la fel de bine cund joci cum o faceai mai demult. happy