| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt la o scoala de fotbal din busteni, eu nu ma pricep la fotbal, si chiar nu ma pasioneaza, credeti ca daca incep sa il invat o sa inceapa sa imi placa?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie sa ai tragere de acest sport.
De exemplu mie de mic de la 7 ani imi place fotbalul, urmaream, si inca urmaresc orice fel de meci la TV.

Crede-ma ca daca nu iti place nici nu o sa il inveti sa-l practici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu pot sa zic ca nu imi place, nu ma dau in vant dupa el, credeam ca daca incep sa il practic, incet incet ma va pasiona

| ale153 a răspuns:

Poti incerca! Ajuta daca ai pe cineva langa tine care sa te sustina. happy

| speşăl a răspuns:

Nu