| Mariina a întrebat:

Hi! am si eu o mica MARE problema! vreau si eu sa slabesc macar cateva kg si daca se poate si in scurt timp ca vara a venit si nu ma pot imbraca si eu mai fain ca. deee... mi se vad dita`mai soldurile. Si sunt ata de complexata!crying Daca ma puteti ajuta va rog sa nu`mi recomandati pastile ca am facut prostia si nu a functionat si daca recomandati diete care sa dea rezultate sigure. Thankshappy

Răspuns Câştigător
| Tynutssa a răspuns:

Buna, si eu eram exact ca tine dar incet am dat jos cateva kg bune big grin:d :
1) NU mai manca din fast-food
2) Nu mai manca dulciuri
3) Sport mult
4) Mananca fructe si salate (facute in casa big grin)
5)Seara daca iti vine foame sa nu manaci. Mai bine iei un fruct sau un pahar de lapte

5 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Mananca mai mult fructe si salata si fa mult sport big grin

| Reny a răspuns:

Incearca sa faci abdomene in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce am facut eu.Am avut aceeasi problema ca tine si tot TPU m-a ajutat.
1)In primul rand lasa dulciuile si shaormariile
2) Inlocuieste masa de seara cu un pahar de lapte
3) Sport cat mai mult

Sper ca te-am ajutat happy

| sury_2656 a răspuns:

Stiu cum e sa fii mai plinuta si eu am trecut prin asta. Eu am slabit 3 kg intr-o luna facand sport si mancand putin si des dar nu mai tarziu de ora 17 :00. si inca un mic sfat nu trebuie sa te complexezi happy

| felicia_5507 a răspuns:

Eu cred ca asta te va ajuta
in firecare seara ridici scarile timp de 30 min sau 1 ora, succes