| JohnnyBi a răspuns:

Daca nu ai 45 de ani sa inceapa corpul sa produca natural mai putin testosteron sau probleme endocrine gasite de un specialist dai banii degeaba.

| Rauuul explică (pentru JohnnyBi):

Am nivelul de testosteron prea scazut, ce sa fac?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Rauuul):

Ai tu de la endocrinolog o foaie sa ateste ce sustii tu?

| Rauuul explică (pentru JohnnyBi):

Nu. daca nu esti in stare sa imi dai un raspuns la intrebarea care am pus-o mai sus, taci dracului si vezi-ti de treaba ta.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Rauuul):

Dupa ce ca esti prost, mai dai si aiurea din bot. nu ai o fisa medicala sa ateste ca nu ai testosteron, nu ai nevoie de asa ceva. daca esti atat de prost sa nu intelegi din primele 2 explicatii ideea asta este foarte trist pentru tine. acum arunca banii aiurea pe rahaturi care nu te ajuta

| Rauuul explică (pentru JohnnyBi):

Poate nu voiam eu sa iau. si de ce sunt prost? tu esti mai prost ca te iei de mine fara sa ma cunosti, si raspunzi la intrebari exact altceva decat ce ar trebui doar ca sa pari tu smecher ca ai nu stiu ce cunostinte de rahat. ok ma, ii arunc pe ce vreau eu, ca sunt ai mei. nu trebuie sa te doara pe tine pe ce arunc banii. repet : daca nu esti in stare sa dai un raspuns potrivit la intrebare, taci in **** ma-ti

| JohnnyBi a răspuns (pentru Rauuul):

Pasarica vezi ca nu a crescut mama ta capsune pe camp cu mine sa iti permiti arogante intre 4 pereti cu usa incuiata. daca ai tupeu din spatele monitorului sinucide-te, mai mult nu poti.

si te fac prost pentru ca esti prost. si eu ti-am raspuns la intrebare, dar tu fiind prost nu stii sa intelegi raspunsul. si nu ma doare de banii ma-tii nicaieri, dar daca e un produs inutil poti folosi banii pentru altceva ce te-ar putea ajuta. si nu sunt smecher ca am cunostinte, tu esti prost ca ti se ofera informatii si nu tii cont de ele (asta daca le intelegi). acum ca ti-am demonstrat ca esti un distrus poate taci inainte sa imi folosesti timpul cu iq-ul tau. si daca te ataci cu injuraturi de mama pe internet, esti cu atat mai distrus

| Rauuul explică (pentru JohnnyBi):

De unde esti?