| Cris06 a întrebat:

Imi pot tonifia abdomenul si fara a face abdomene sau exercitii pentru abdomen?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Alergat, bicicletă, înot, etc. ajută la tonifierea masei musculare abdominale.
Mare grijă însă la consumul grăsimilor.
Pa, pa.

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Bei multa bere.

| Nickname1890 a răspuns:

Alergarea, mai ales sprinturile in forta lucreaza si abdomenul in mod indirect!

| ZeHelp a răspuns:

Nu cred. Fiecare lucru necesita efort. Ceea ce vezi tu la teleshopping sunt pur si simplu metode de a induce omul in eroare.

| Hades98 a răspuns:

Deci vrei sa iti tonifiezi abdomenu fara exercitii pentru abdomen?
Mai bine stai in pat si dormi ca se tonifeaza singur laughing
Ce intrebare... straight face

| Cris06 explică (pentru Hades98):

Am spus fara abdomene, ca de exemplu sunt miscari de dans care promit ca iti tonifiaza abdomenul sau daca sporturi cum ar fi ciclismul este bun. Asta am intrebat, nu am spus fara sport citeste intrebarea intai, multumesc frumos!

| Zitronen a răspuns:

Daca vrei sa slabesti : Nu manca multa paine, nu manca : Chipsuri, nu bea suc si fast-food. Mananca sanatos, si fa sport. Succes la slabithappy

| Hades98 a răspuns (pentru Zitronen):

A zis fara antrenament si tu acum ii zici de sport?laughing)

| Zitronen a răspuns (pentru Hades98):

A zis fara abdomene, nu fara sport. Tu zici de altii, dar tu?laughing Uite ce ai scris tu: "Mai bine stai in pat si dormi ca se tonifeaza singur " si zici de altiilaughinglaughinglaughing

| Hades98 a răspuns (pentru Zitronen):

Ma nebunel. nu vezi ca ii este greu sa se antreneze mai bine sa stea in pat, ca asa sa intrebe aiurea si tu la fel sa comentezi aiurea n-are rost.

| Zitronen a răspuns (pentru Hades98):

Nu te lua tu de mine! Vezi-ti de treaba ta. Eu nu am nimic cu tine cu ea am vorbit. Ce drept ai tu sa comentezi? Si mai invata sa scrii.

| Hades98 a răspuns (pentru Zitronen):

Deja te-ai inmuiat laughing.
Mai bine taci numai vorbii aiurea ca copii aia de 2 aniwinking!

| Zitronen a răspuns (pentru Hades98):

Hai, ca imi pierd timp pretios cu tine. Numai bine...

| Cris06 explică (pentru Zitronen):

Multumesc pentru raspunsuri!

| Zitronen a răspuns (pentru Cris06):

Cu mare placerehappy
Hristos a inviat!

| Zitronen a răspuns (pentru Hades98):

Ai vazut? Ai vazut ce destept esti? Nimeni nu-ti da dreptate. Dar eu nu vreau sa ma cert cu tine. Asa ca : Numai binehappy Noroc!happy

| UzzY475 a răspuns:

Da. dar este metoda periculoasa. Cu niste medicamente din america sub forma de ciocolata calda [ pudra de ciocolata ]

| Ralucutza15 a răspuns:

Daca te vei duce la sala; pentu abdomen este eficient stepper-ul, bicicleta si banda.Deasemenea poti face si abdomene, astfel abdomenul ti se va subtia mai repedewinking

| Adriankuala a răspuns:

Nu nu poti daca ai vazut vreo reclama pe net ca vei slabi cu medicamente nu este adevarat fara efort nu vei face nimic

| CaraMea a răspuns:

Sportul nu actioneaza ca un chirurg, deci nu exista exercitii doar pentru abdomen sau doar pentru picioare, etc... Deci poti face si alte exercitii!