| andrei0511 a întrebat:

Joc fotbal iar mingea atinge un adversar si e pe punctul de a iesi din teren (4-5 metri), adversarul incearca sa ajunga la minge iar eu ma pun intre el si minge, cu spatele la el, blocandu-l din a ajunge la minge.Este regulamentar?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da, tu nu i-ai văzut si pe ăștia la televizor când o fac?

| andrei0511 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ba da, dar am un coleg care imi tot spune ca nu este regulamentar acest lucru

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru andrei0511):

Spune-i sa se mai uite la un meci de fotbal asa cand mai are timp liber ca sa nu moara prostwinking ( sper ca ai inteles ce am vrut sa zic )