| anonim_4396 a întrebat:

La 13 ani e deja prea tarziu sa ma apuc de vreun sport? Am incercat handbal dar nea laughing, la baschet sunt numai "fitosi". Am 1.69-1,70 inaltimea.

Răspuns Câştigător
| HoTSaucE a răspuns:

Fa ce sport iti place, unde te distrezi...asta conteaza! Si eu cand am fost la baschet am fost luat in batjocura de ''fitosi'' asa cum spui tu, insa le-am demonstrat ca stiu sa joc si am fost apreciat.Du-te si fa ce sport iti place tie si lasa-i pe cei tari de cap, am invatat si eu ca nu merita sa renunti la nimic pentru oameni din astia.

14 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dar ce sport iti place? Asta e cel mai important, daca nu-ti place, daca nu te pasioneaza NU poti sa faci performanta

| YONTU a răspuns:

E cel mai bine pentru tine un innot ca acolo mai scapi si dfe grasimi si mai intaraseti oleaca muschii(tricepsii)!

| alexa007 a răspuns:

Niciodata nu e tarziu... poti incerca la karate, fotbal, tenis sau ceva mai spectaculos canoe, parasutismtongue

| us3r a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, mai ales la varsta de 13 ani. fotbal, innot, volei.

sau aruncarea cu privirea si fuga de raspundere laughing

| Vasy0105 a răspuns:

Ai putea incerca fotbalbig grin

| RamonaRay a răspuns:

Poti sa incerci la fotbal, tenis, inotwinking

| RamonaRay a răspuns:

Daca ai un teren de alergat prin zona te duci alergi cate putin in fiecare zi si este suficient.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreibobo a răspuns:

Volei

| Filip_Geny_1983 a răspuns:

Atletismul te-ar dezvolta

| ioana1122334455 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, cunosc oameni care s.au apucat de sport pe la o varsta mai inaintata, asa ca bafta