| DjAnnaLove a întrebat:

La handball: ce se intampla daca un jucator de la echipa adversa intra in semicercul meu, fara sa aiba mingea?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu se intampla nimic daca nu are minge!
Acum depinde daca intra intentionat sau nu!
Daca intra intentionat se bat 9 m, iar daca nu intri intentionat nu se intampla nimic!

9 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

@KataSau Ce ai vrut sa spui?rolling on the floor
Un an?
Ei bine.eu am facut 3 si ma voi duce si mai departewinking

| Uilula a răspuns:

Semicerc! Crede-ma fac handball de 1 an si stiu!

| Uilula a răspuns:

Depinde @Pisicutsa daca intra intentionat este normal ca este semicerc daca este neintentionat nu este semicerc.Acum depinde si de arbitru!

| danut93 a răspuns:

@KataSau.Eu fac handbal de 4 ani.Si crede-ma ca nu se intampla nimic atata timp cat nu are mingea in manahappy

| misumisu a răspuns:

Daca nu are mingea, nimic

| fokker a răspuns:

Absolut nimic.

| fokker a răspuns:

Nu se intampla nimic!

| sexycutza a răspuns:

Atata timp cat nu are mingia nu se intampla nimic, cand are mingia e semicerc sau o faza de atac in desfasurare... daca nu are mingia nu este nimic

| axy_7738 a răspuns:

Nimic daca nu are mingea si daca o are semicerc