| Anonimadepeyoutube a întrebat:

Vam spus ca imi place de un baiat. Ei bn la sport am jucat handball fete cu fete si in echipa adversa mai aveau nevoie de o fata si lau bagat pe baiatul de care imi place (X).Si in timpul jocului el statea pe langa mn si cand aveam mingea ma lua pe la spate si ma imbratisa si se prefacea ca vrea sa imi ia mingea. Faza e ca fata de care zice ca ii place era in echipa cu mn si nu ii facea asa. Chiar cred ca ma place. Voi ce ziceti? Ps:Ma tinea un pic si dupa ce lua mingea.
Dau funda

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca vrea sa legati o relatie.

| loveM a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi ce simte de fapt. Daca te place e foarte bine, daca nu atunci macar nu mai pierzi timpul cu el...
Ia si vorbeste cu el cu prima ocazie care o ai.winking