| anonim_4396 a întrebat:

Lucrez:Flexii-biceps, antebrat.10 de 4 ori, pauze 30 secunde. Abdomene la fel, flotari la fel.Trebuie sa te doara sau sa fie un echilibru? Adica nici supraantrenament da nici subantrenament?

2 răspunsuri:
| slimms a răspuns:

Pai la inceput trebuie saai febramusculara darapoi iti ebine tu trebueis a fortezi muschii ca dupa aia sa faci usor.

| DragosFku a răspuns:

Pai o grupa de muschi se lucreaza de 2 ori pe saptamana, inclusiv abdomenul.
Incearca sa faci de fiecare data tot atatea repetari si sa le cresti treptat.
Prin durere nu stiu la ce te referi. Daca te referi la febra musculara, dupa ceva timp nu o sa mai faci, doar daca faci pauza 2 saptamani si nu mai lucrezi nimic.